Používejte Business Central kdekoliv a kdykoliv

/

Dynamics 365 Business Central je moderní ERP systém, který můžete mít k dispozici vždy tam, kde jej aktuálně potřebujete. Uživatelské prostředí tohoto systému je postaveno na moderních webových technologiích a je tedy možné jej spustit na všech běžných zařízeních a platformách. Vzhled systému se automaticky přizpůsobuje velikosti obrazovky a podporuje dotykové ovládání, díky tomu můžete s tímto systémem efektivně pracovat nejen na počítači, ale i na Vašem telefonu nebo tabletu.

Business Central různá zařízení


Přemýšlíte o implementaci moderního ERP systému ve své společnosti a chcete se dozvědět o aplikaci Microsoft Dynamics 365 Business Central více? Stačí kliknout na tlačítko „Mám zájem“ vpravo dole a naši konzultanti vám rádi vše vysvětlí.


Základem je ale samozřejmě práce na notebooku nebo stolním počítači. V tomto případě stačí pro přístup k systému podporovaný webový prohlížeč. Není potřeba instalovat a spravovat žádného specifického klienta nebo řešit přístup prostřednictvím terminálu. Pracovat s Dynamics 365 Business Central je tedy možné jednoduše jak z kanceláře, tak z domova, což může být v dnešní složité době pro některé firmy zásadní.

Pro práci na mobilním zařízení je k dispozici v App Store nebo Google Play aplikace zpřístupňující systém na telefonu nebo tabletu. Klient pro mobilní zařízení využívá stejný způsob připojení jako při práci na počítači (uživatelské jméno a heslo, případně URL adresu). Pro uživatele je tedy velice jednoduché připojit se i pomocí zmíněných mobilních zařízení.

Uživatelské prostředí na mobilních zařízeních je přizpůsobeno menší obrazovce a dotykovému ovládání. Funkčnost samotné aplikace je však stejná. Na mobilním zařízení je možné systém využívat ve stejném rozsahu jako na počítači. Obzvláště tablet nabízí uživatelům na cestách dostatečný komfort pro vykonávání složitějších úloh.

Práce na telefonu je kvůli omezené velikosti obrazovky vhodná spíše pro jednodušší úkony a pro zobrazování základních informací. Na druhou stranu je ale telefon velice vhodné zařízení pro některé specifické procesy – například pro pořízení fotografie účtenky pro vyúčtování nebo pro rychlé schvalování nákupních faktur.

Samostatnou kapitolou je možnost pracovat s Dynamics 365 Business Central v dobře známém prostředí Microsoft Outlook. V kontextu příchozího e-mailu je možné zobrazit si přímo v aplikaci Outlook podrobnosti o zákazníkovi a s nimi dále pracovat. Nebo je možné nový kontakt do systému vložit. Případně je možné ihned pro klienta vytvořit novou nabídku nebo objednávku na zboží a tuto e-mailem odeslat.

Business Central v Outlooku

Platforma Dynamics 365 Business Central je navíc natolik pružná, že ve všech popisovaných případech je spuštěna stejná aplikace, tedy stejný programový kód. To také znamená, že všechna specifická rozšíření a úpravy aplikace jsou automaticky k dispozici na všech zařízeních bez dodatečného úsilí a nákladů.

Dynamics 365 Business Central můžete mít k dispozici opravdu kdykoliv a odkudkoliv. Nezáleží pak na tom, kde pracujete, ale co potřebujete udělat.

 

Aleš Eliáš, Senior Solution Architect

Konica Minolta IT Solutions Czech
kmits.cz/li

 

Kategorie

Reference

Poptávka