Profesionální služby se vyplatí, zejména v byznysu

/

Praha 10. června 2021 – Konica Minolta IT Solutions Czech získala ocenění „The Best System Integrator“ v rámci evropských společností Konica Minolta. Potvrdila tak nejen svoji odbornost ve světě IT technologií, ale i deklarované nejvyšší profesní kompetence v oblasti Microsoft řešení.

  • Konica Minolta IT Solutions Czech byla oceněna jako nejlepší systémový integrátor v Evropě

  • Společnost nabízí bohaté portfolio IT produktů a služeb pro řešení firemních procesů

  • Globálním cílem firmy je poskytovat komplexní služby zákazníkům v oblasti digitální transformace

Na konferenci European Management Conference 2021, která byla pořádána pod záštitou presidenta Konica Minolta Business Solutions Europe, pana Keji Okamota, byla Konica Minolta IT Solutions Czech vyhlášena jako nejlepší systémový integrátor. Ocenění bylo uděleno zejména za rychlou adopci procesů a strategie Microsoft v oblasti podnikových systémů a aplikací a za inovativní přístup k transformaci IT služeb a produktů.

Martin Pondělíček

„Je to pro nás velká čest, ale také uznání našich kompetencí a znalostí v oblasti IT služeb a technologií. Na trhu působíme více jak 23 let, jsme dlouholetým partnerem Microsoftu a konečně se také zúročila naše několikaletá snaha být víc než jen dodavatel podnikových systémů. Znamená to zejména velké úsilí našich zaměstnanců, kteří musí prokazovat svoji odbornost v každoročních náročných certifikacích od Microsoftu. Díky tomu ale můžeme našim zákazníkům nabídnout prvotřídní služby při realizaci podnikového IT projektu,“ doplňuje Martin Pondělíček, výkonný ředitel společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech.

 

Konica Minolta IT Solutions Czech patří mezi tzv. Gold partnery Microsoftu, tedy mezi partnery s nejvyššími odbornými kompetencemi ve vybraných oblastech. Společnost dále vyvíjí vlastní aplikace na podporu automatizace a efektivity každodenních procesů, čímž svým zákazníkům může výrazně usnadnit a zrychlit běžné činnosti. Firma také spolupracuje s dalšími partnery z celého světa, kteří se specializují na vybrané byznysové oblasti. Díky tomu může Konica Minolta IT Solutions Czech nabídnout svým zákazníkům nejvhodnější řešení celého jejich ekosystému byznys procesů, zajistit rychlé nasazení a následný rozvoj tak, aby vždy odrážel nejnovější trendy, ale zároveň neustále ctil požadavky zákazníků na řízení jejich společnosti.

 

Konica Minolta celosvětově letos získala status globálně řízeného partnera Microsoftu. Společné technologické možnosti a znalosti obou společností urychlují transformaci digitálního pracoviště pro zákazníky Konica Minolta. Tento nový status u společnosti Microsoft znamená, že společnost Konica Minolta je nyní schopna sjednotit svoje produkty a služby, využít místní znalosti a zkušenosti každé z poboček a sdílet je v celé organizaci a v různých průmyslových a místních odvětvích po celém světě. Může tak deklarovat, že u svých zákazníků, kteří používají Microsoft technologie, snadno zajistí nasazení nových technologií do jejich infrastruktury.

 

Pro více informací kontaktujte Jarmilu Jelínkovou (jarmila.jelinkova(zavinac)konicaminolta.cz)

 

O společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech

Konica Minolta IT Solutions Czech se dlouhodobě zaměřuje na softwarová řešení na platformě Microsoft a dodává specializované podnikové systémy zákazníkům převážně v České republice. Patří mezi nejvýznamnější partnery Microsoft pro oblast ERP a CRM systémů díky svým nejvyšším kompetencím, certifikacím a oborovým znalostem. Společnost také vyvíjí vlastní produkty, např. Automotive CRM pro dealerství vozů ke správě marketingových a obchodních procesů nebo Fleetman, který přináší lepší přehled nad vozovým parkem a sjednocuje všechny záznamy a dokumenty do jednoho systému. Více informací na www.konicaminoltaits.cz.

Kategorie

Reference

Poptávka