S obchodním plánem snadno pomůže přímo ERP systém

/

Příprava obchodního plánu pro nové období je komplexní činnost, která se v dnešní době neobejde bez podpory IT technologií. 

 

ERP systém Dynamics 365 Finance and Operations nabízí moderní nástroje umělé inteligence pro přípravu obchodních plánů, které umožňují mít individuální přístup ke každému zákazníkovi. 

D365 FO obchodní plán

Prognózy 

Prognózy poptávky slouží k předpovědi budoucích prodejů. Plán prognóz je pomocí hlavního plánování zahrnut do plánovaných nákupních objednávek, plánu přesunu zboží nebo materiálu mezi sklady a pobočkami a výrobního plánu (projekce dlouhodobé prognózy do operativního plánu). 

 

Prognózy mohou být do systému zadávány ručně nebo importovány z externích zdrojů. Pro jejich přípravu lze použít služby MS Azure Machine Learning. Tyto pokročilé metody plánování umožní zpřesňovat prognózy podle různých vstupů, které lze zadávat do příslušného výpočtového modelu (např. historické prodeje + předpokládaný vývoj na trhu + další vlivy).

D365 FO obchodní plán

 


Přemýšlíte o implementaci moderního ERP systému ve své společnosti a chcete se dozvědět o řešení Microsoft Dynamics 365 Finance & Operations více? Stačí kliknout na tlačítko „Mám zájem“ vpravo dole a naši konzultanti vám rádi vše vysvětlí.


Libor Štejdýř, Solution Architect

Konica Minolta IT Solutions Czech
kmits.cz/li

Kategorie

Reference

Poptávka