Konica Minolta IT Solutions Czech vyvinula pro společnost Sodexo Pass International
unikátní řešení pro centralizaci veškerých digitálních platebních transakcí realizovaných digitálními platebními prostředky (např. platebními kartami, virtuálními platebními kartami či e-commerce) skupiny Sodexo, a to přes všechny země, ve kterých Sodexo působí.

Skupina Sodexo na digitalizaci svých benefitních produktů a služeb dlouhodobě pracuje, nicméně každá země řešila tuto problematiku lokálně (s využitím různých technologií, produktů či poskytovatelů služeb) a z pohledu skupiny Sodexo nebyl k dispozici žádný vhodný nástroj pro konsolidaci jak roztříštěných dat, tak i velmi heterogenního prostředí.

Centrální řešení Sodexo Payment Layer poskytuje skupině Sodexo globální ucelený přehled o uskutečněných digitálních platebních transakcí a umožňuje rovněž konsolidovat a centralizovat jejich evidenci a správu.

Využitím Microsoft Azure cloud technologií je zajištěna snadná využitelnost řešení pro všechny světové země působnosti skupiny Sodexo, možnost snadného zapojení mezinárodních týmů a také vysoká dostupnost řešení, které podporuje business critical procesy skupiny Sodexo. V neposlední řadě využití služeb Microsoft Azure umožňuje velmi efektivní vývoj a rozvoj řešení.

Aktuálně řešení Sodexo Payment Layer využívá Německo, Rakousko, Rumunsko, Brazílie, Tunisko a Francie pro cca 7 milionů držitelů platebních prostředků. Postupně jsou pak k těmto zemím připojovány i další země působnosti skupiny Sodexo.

 

Reference

Poptávka