Úvod  |  Obory  |  Professional Services  |  S čím můžeme pomoci

Professional Services - S čím můžeme pomoci

Zlepšování kvality služeb s využitím síly umělé inteligence (AI) snadno identifikujete příležitosti pro zlepšení svých služeb. S chytrými analytickými nástroji a přehledy Power BI (Business Intelligence) dokážete pružně reagovat na klíčové ukazatele výkonnosti (KPI) a zvyšovat spokojenost zákazníků. 

Odbornost a profesionalita  díky automatizaci rutinních procesů se můžete plně soustředit na zvyšování znalostí a zkušeností svého týmu. S nástroji Machine Learning budujete znalostní bázi dostupnou pro všechny členy týmu. Vaši lidé tak budou při setkání s klientem vždy perfektně připraveni vyřešit všechny dotazy a požadavky. 

Personalizovaný marketing – individualizace při jednání s klientem je pro oblast poradenství klíčová. Řešení Dynamics 365 vám poskytne 360°pohled na zákazníka. S nástroji pro multikanálovou komunikaci dokážete řídit i více konverzací najednou, a přitom zachovat osobní přístup. Díky dokonalé znalosti svých zákazníků dokážete vytvořit efektivně zacílené kampaně. 

Obchodní příležitosti  přizpůsobte si kombinace aplikací pro řízení vztahů se zákazníky (CRM) přesně na míru vašemu podnikání. Mějte pod kontrolou všechny obchodní příležitosti od objevení až po realizaci díky integrované platformě pro oblasti obchodu, marketingu, online komunikace, řízení dokumentů a další. 

Řízení projektů  malé, velké i ty největší projekty zvládnete s přehledem od plánování přes realizaci až po finální vyhodnocení s řešením Project Service Automation. 

Budování a vedení týmu  jedinečnost služeb a schopnost odlišení se od konkurence v oboru poradenství tvoří především lidé. Využijte strategické nástroje pro získání žádaných odborníků, motivujte svůj tým. Podporujte své zaměstnance v rozvoji a spolupráci s technologiemi Microsoft Dynamics pro řízení lidských zdrojů. 

Nechte nám vzkaz

Vyplňte prosím všechna pole označená hvězdičkou!

Jakou oblast potřebujete řešit?

Rádi bychom s Vámi zůstali v kontaktu. Zaškrtněte prosíme oblast/oblasti, které Vás zajímají:

Sem spadá například: ekonomické a účetní informační systémy, systémy pro skladové hospodářství, řízení výroby, vykazování práce, řízení obchodního týmu, řešení pro HR a personalistiku, zákaznický servis v terénu, kontaktní centra, event management, reporting v reálném čase, mobilní aplikace, partnerské portály, sdílení dokumentů ve firmě, emaily, chaty a videokonference a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávání, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: nadstavby řešení společnosti Microsoft určené zákazníkům na míru, tedy skladové hospodářství a ekonomika a účtování, kamerový monitoring vozidel a dílny, plánování kapacit servisu a pracovníků, mobilní aplikace, servisní historie, dealer management systém, řízení výroby, komunikace s dodavateli, řízení vztahu se zákazníky, obchodního týmu a poprodejního procesu a péče, reporting v reálném čase a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávaní, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: 3D tisk, kamerové systémy Mobotix, digitální pracoviště budoucnosti Workplace Hub a další, které Konica Minolta průběžně vyvíjí a zastřešuje.


Výše uvedeným souhlasím se zpracováním svých osobních údajů za účelem zasílání marketingových a obchodních sdělení z oblastí mnou výše uvedených.

Výše uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů od Vás potřebujeme v souvislosti s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR, účinnost od 25. 5. 2018), abychom prostřednictvím e-mailu anebo telefonátu mohli být s Vámi i nadále v kontaktu pro oblast, která Vás zajímá.

Zde najdete plné znění souhlasu společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o., U Plynárny 1002/97, 101 00 Praha 10, IČ: 25820826

Ujišťujeme Vás, že Vás nebudeme zahlcovat množstvím e-mailů nebo telefonátů. Děkujeme.

Poptávka