Analytik / IT konzultant Informačního systému zdravotní pojišťovny

Hledáme muže i ženy na pozici analytik / IT konzultant ideálně se zkušenostmi z prostředí zdravotní pojišťovny a znalostí procesů zdravotní pojišťovny, kteří budou mít na starost technickou podporu a rozvoj informačních systémů zdravotních pojišťoven. Nosným produktem je Transakční integrovaný informační systém zdravotních pojišťoven provozovaný na platformě Microsoft Dynamics NAV.

Consultant MS Power Platform/CRM

Hledáme posily pro náš tým, který se zabývá implementací a následnou podporou MS Power Platform/CRM.

POWER PLATFOM CONSULTANT

Consultant PowerPlatform zpracovává analýzy nasazení, provádí implementaci řešení u zákazníka a následně zajišťuje poradenství a konzultace, popř. odborná školení u zákazníka.

ANALYST/Consultant

Hledáme zkušené muže i ženy se zkušenostmi z prostředí zdravotní pojišťovny a znalostí procesů zdravotní pojišťovny, kteří budou mít na starost technickou podporu a rozvoj informačních systémů zdravotních pojišťoven. Nosným produktem je Transakční integrovaný informační systém zdravotních pojišťoven provozovaný na platformě Microsoft Dynamics NAV.

ANALYST

Máš rád výzvy? Staň se součástí mezinárodního projektu postaveného na Azure.

Solution Developer

Nemáš všechny potřebné znalosti? Netřeba se obávat, zaučíme Tě, vysvětlíme. Klíčové je umět programovat, algoritmizovat a mít touhu a trpělivost při dovzdělání.

Solution Developer MS Dynamics AX/365 F&O

Staňte se programátorem aplikace Microsoft Dynamics 365 Finance & Operations (dříve AX) a podílejte se na návrhu řešení na základě požadavků zákazníka.

Tak neváhejte a přidejte se k nám!

Vyplňte prosím všechna pole označená hvězdičkou!

Pro výběrové řízení na vybranou pracovní pozici bude společnost Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o., IČO: 25820826, U Plynárny 1002/97, Praha 10, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude provádět přímo společnost Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o., IČO: 25820826, prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na vybraný inzerát či vyplněním formuláře na webu konicaminoltaits.cz v sekci Lidé a kariéra poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním svých osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Další informace o zpracování údajů společností Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o., IČO: 25820826 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Klára Šašková, tel: 245 000020, resp. jsou dostupné na této stránce.

Reference

Poptávka