Historie Konica Minolta IT Solutions Czech

 

V roce 1998 byla založena společnost WEBCOM. O šest let později proběhlo založení společnosti AXPERIENCE, která fungovala souběžně a měla své vlastní, samostatné projekty.

V roce 2007 se firmě WEBCOM poprvé podařilo zařadit mezi 60 nejúspěšnějších partnerů skupiny Microsoft Dynamics na celém světě, a to získáním ocenění Inner Circle 2007. Připojila se tak k nejvýznamnějším partnerům Microsoft pro oblast Microsoft Dynamics.

V roce 2008 proběhlo sloučení WEBCOM a AXPERIENCE, kterým vznikla společnost WEBCOM AXPERIENCE. V roce 2011 bylo jméno zkráceno na WEBCOM a hlavní sídlo se změnilo z Ostravy na Prahu.

Během roku 2015 se WEBCOM v rámci akvizice začlenil do skupiny Konica Minolta. Další rok firma opět získala mezinárodní ocenění President´s Club 2016 a vyhrála v soutěži Microsoft Awards o nejlepší IT projekt roku v kategorii automatizace a řízení byznys procesů.

Na začátku roku 2019 se dřívější WEBCOM již představil pod novým jménem, Konica Minolta IT Solutions Czech a funguje samostatně, vedle Konica Minolta Business Solutions Czech.

Důležité mezníky

Reference

Poptávka