výkonný ředitel

Stanislav Hlobilek

výkonný ředitel

Stanislav Hlobilek

Stanislav Hlobilek spojil svoji kariéru s Konica Minolta IT Solutions Czech v roce 2006 a o rok později začal působit jako člen managementu na pozici obchodního a marketingového ředitele. Od roku 2012 zastává funkci výkonného ředitele společnosti. Vystudoval Univerzitu Palackého v Olomouci. Před nástupem do Konica Minolta IT Solutions Czech vedl obchodní a marketingové oddělení v KARAT Software.
finanční ředitel

Tomáš Petr

finanční ředitel

Tomáš Petr

Tomáš Petr se do společnosti připojil v roce 2006 a od té doby zastává pozici finančního ředitele. V oblasti financí se pohybuje od roku 1993. Vystudoval Vysoké učení technické v Brně. Poté působil jako finanční manažer ve společnostech zaměřených na výrobu, především strojírenství, na poskytování služeb v oblasti dopravy a v neposlední řadě ve společnostech obchodních.
obchodní ředitel

Pavel Vaněk

obchodní ředitel

Pavel Vaněk

Pavel Vaněk je od roku 2009 členem vrcholového vedení společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech a od roku 2012 působí na pozici obchodního ředitele. Pavel Vaněk studoval Vysokou školu báňskou v Ostravě, fakultu ekonomickou. Dříve byl členem představenstva odpovědným za obchod a marketing ve společnosti WEBCOM AXPERIENCE.
ředitel implementace a supportu

Dušan Taraba

ředitel implementace a supportu

Dušan Taraba

Dušan Taraba ve společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech působí jako člen vrcholového vedení na pozici ředitele implementace a supportu od roku 2008. Vystudoval České vysoké učení technické v Praze. V prosinci roku 2004 spoluzakládal AXPERIENCE, kde zároveň pracoval jako ředitel realizace. Následně ve společnosti WEBCOM AXPERIENCE zastával pozici ředitele supportu.
ředitel implementace a supportu

Martin Pondělíček

ředitel implementace a supportu

Martin Pondělíček

Martin Pondělíček ve společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech působí jako člen vrcholového vedení na pozici ředitele implementace a supportu. Členem managementu je od roku 2006. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Před nástupem do Konica Minolta IT Solutions Czech v roce 2000 zastával funkci ředitele softwarových zakázek a později působil jako výkonný ředitel v ARBES Technologies.
personální ředitelka

Olga Konečná

personální ředitelka

Olga Konečná

Olga Konečná do společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech nastoupila v roce 2007 a od té doby zastává funkci personální ředitelky. Vystudovala Filosofickou fakultu na Univerzitě Karlově v Praze a během své následné kariéry získala hluboké zkušenosti. Olga od roku 1994 působila ve společnosti EUROTEL PRAHA, kde prokázala svoje kvality při výběru uchazečů, řízení jejich růstu a vzdělávání.

Reference

Poptávka