výkonný ředitel

Martin Pondělíček

výkonný ředitel

Martin Pondělíček

Martin Pondělíček ve společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech zastává funkci výkonného ředitele a předsedy představenstva. Členem managementu je od roku 2006, kdy se stal ředitelem implementace a supportu. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Před nástupem do Konica Minolta IT Solutions Czech v roce 2000 zastával funkci výkonného ředitele v ARBES Technologies.
finanční ředitel

Tomáš Petr

finanční ředitel

Tomáš Petr

Tomáš Petr se do společnosti připojil v roce 2006 a od té doby zastává pozici finančního ředitele. V oblasti financí se pohybuje od roku 1993. Vystudoval Vysoké učení technické v Brně. Poté působil jako finanční manažer ve společnostech zaměřených na výrobu, především strojírenství, na poskytování služeb v oblasti dopravy a v neposlední řadě ve společnostech obchodních.
obchodní ředitel

Pavel Vaněk

obchodní ředitel

Pavel Vaněk

Pavel Vaněk je od roku 2009 členem vrcholového vedení společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech a od roku 2012 působí na pozici obchodního ředitele. Pavel Vaněk studoval Vysokou školu báňskou v Ostravě, fakultu ekonomickou. Dříve byl členem představenstva odpovědným za obchod a marketing ve společnosti WEBCOM AXPERIENCE.
ředitel implementace a supportu

Dušan Taraba

ředitel implementace a supportu

Dušan Taraba

Dušan Taraba ve společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech působí jako člen vrcholového vedení na pozici ředitele implementace a supportu od roku 2008. Vystudoval České vysoké učení technické v Praze. V prosinci roku 2004 spoluzakládal AXPERIENCE, kde zároveň pracoval jako ředitel realizace. Následně ve společnosti WEBCOM AXPERIENCE zastával pozici ředitele supportu.
personální ředitelka

Olga Konečná

personální ředitelka

Olga Konečná

Olga Konečná do společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech nastoupila v roce 2007 a od té doby zastává funkci personální ředitelky. Vystudovala Filosofickou fakultu na Univerzitě Karlově v Praze a během své následné kariéry získala hluboké zkušenosti. Olga od roku 1994 působila ve společnosti EUROTEL PRAHA, kde prokázala svoje kvality při výběru uchazečů, řízení jejich růstu a vzdělávání.

Reference

Poptávka