Úvod  |  Obory  |  Chemická výroba  |  S čím můžeme pomoci

Chemická výroba - S čím můžeme pomoci

  • Evidence skutečné hmotnosti – aplikace skutečné hmotnosti (catch-weight) ve všech obchodních a logistických modulech. 
  • Integrace – podpora výměny dat s jinými aplikacemi ve vlastním informačním systému i elektronické výměny dat sinformačními systémy odběratelů, dodavatelů, logistických partnerů (3PL), napojení na vážní systémy apod., včetně standardů EDI komunikace.
  • Vlastnosti šarží – předpis vlastností vstupních surovin (koncentrace, PH,) je kontrolován a evidován pro každou šarži v tzv. objednávkách kvality.
  • Souběžné produkty – receptury umožní nastavení očekávaných souběžných produktů.
  • Konsolidace dávkových objednávek – tato funkce umožní konsolidovat výrobu nezabalených položek. Zabalená položka je považována za podřízenou položku.
  • Kontrola kvality – systém kontrol (tzv. objednávky kvality) zařazených do procesu zásobování i výroby. Záznam výsledků testů každé kontrolované šarže s nastavenými kritérii hodnocení kvality.
  • Blokování zásob – systém blokování zásob brání spotřebě surovin, které nebyly úspěšně zkontrolovány.
  • Kompatibilita – registrace regulovaných produktů v jednotlivých zemích, evidence datových bezpečnostních listů a dalších prvků předepsaných legislativou pro nakládání s nebezpečnými látkami.
  • Microsoft Dynamics 365 for Talent – ucelené technologické řešení pro nábor a správu životního cyklu zaměstnance, propojené aplikace například se sítí LinkedIn pomohou vašim personalistům k náboru kvalifikovaných zaměstnanců a k nejlepší péči o váš tým.
  • MOBOTIX – flexibilní a intuitivní kamerové systémy.

Schéma procesů správy kvality

 

Nechte nám vzkaz

Vyplňte prosím všechna pole označená hvězdičkou!

Jakou oblast potřebujete řešit?

Rádi bychom s Vámi zůstali v kontaktu. Zaškrtněte prosíme oblast/oblasti, které Vás zajímají:

Sem spadá například: ekonomické a účetní informační systémy, systémy pro skladové hospodářství, řízení výroby, vykazování práce, řízení obchodního týmu, řešení pro HR a personalistiku, zákaznický servis v terénu, kontaktní centra, event management, reporting v reálném čase, mobilní aplikace, partnerské portály, sdílení dokumentů ve firmě, emaily, chaty a videokonference a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávání, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: nadstavby řešení společnosti Microsoft určené zákazníkům na míru, tedy skladové hospodářství a ekonomika a účtování, kamerový monitoring vozidel a dílny, plánování kapacit servisu a pracovníků, mobilní aplikace, servisní historie, dealer management systém, řízení výroby, komunikace s dodavateli, řízení vztahu se zákazníky, obchodního týmu a poprodejního procesu a péče, reporting v reálném čase a kancelářské balíčky a této oblasti se týkající bezplatné vzdělávaní, novinky, informace o akcích a akční nabídky.

Sem spadá například: 3D tisk, kamerové systémy Mobotix, digitální pracoviště budoucnosti Workplace Hub a další, které Konica Minolta průběžně vyvíjí a zastřešuje.


Výše uvedeným souhlasím se zpracováním svých osobních údajů za účelem zasílání marketingových a obchodních sdělení z oblastí mnou výše uvedených.

Výše uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů od Vás potřebujeme v souvislosti s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR, účinnost od 25. 5. 2018), abychom prostřednictvím e-mailu anebo telefonátu mohli být s Vámi i nadále v kontaktu pro oblast, která Vás zajímá.

Zde najdete plné znění souhlasu společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o., U Plynárny 1002/97, 101 00 Praha 10, IČ: 25820826

Ujišťujeme Vás, že Vás nebudeme zahlcovat množstvím e-mailů nebo telefonátů. Děkujeme.

Poptávka