Microsoft Dynamics 365 Business Central

Vaše ERP v cloudu.

Technologie, která se přizpůsobí každé proměně vašeho podniku.

Vaše společnost se v reakci na podmínky trhu přirozeně mění. Ať už právě rostete, nebo ne, Microsoft Dynamics 365 Business Central je podnikový informační systém, který vás podpoří za všech okolností. Podívejte se jak.

Nemáte času nazbyt? Rovnou nás kontaktujte. Rádi vám odpovíme na otázky a vše vysvětlíme.

Proč Business Central #

 • Okamžitě k dispozici.
 • Lokálně i pro pobočky v zahraničí.
 • Roste s vámi.
 • Vezmete ho s sebou kamkoliv.
 • Přes 800 rozšíření. Nebo si vytvoříte vlastní. 
 • Spolupracujete se všemi na stejných datech.
 • Data v bezpečí, vždy dostupná a chráněná.
 • Aktualizace a nové verze bez starostí.

Oblasti využití #

Finance 

Účetnictví a přehled o výkonnosti firmy. Vždy v reálném čase. 

Správa zásob 

Zajištění kontinuity zásobování a řízení skladů.  

Prodej 

Od cenové nabídky k platbě. Zjednodušte a zkraťte proces na minimum. 

Nákup 

Sjednocený nákupní proces, vlastní workflows. 

Řízení projektů 

Sledování a vedení projektu pod maximální kontrolou. 

Výroba 

Výroba, sklad, prodej i nákup jsou provázány v reálném čase. Snížíte náklady, dodržíte termíny, nabídnete pružně alternativy, urychlíte inovace. 

Analýzy a reporting 

Rychlejší a lepší rozhodování díky centralizaci dat ze všech oblastí podnikových procesů a za pomoci prediktivní analytiky

Přizpůsobení #

Váš systém podle vašich představ. Díky širokým možnostem vývoje a rozšiřujících aplikací získáte vlastní podnikový informační systém respektující specifika vašeho odvětví, procesů i uživatelských rolí. Navíc skvěle spolupracuje s aplikacemi Office 365 a Dynamics 365.

S přizpůsobením řešení Microsoft Dynamics 365 Business Central, dříve NAV (Navision), konkrétním požadavkům jednotlivých oborů máme mnohaleté zkušenosti.

Dlouhodobě úspěšně spolupracujeme i se zdravotnickými zařízeními a pojišťovnami, které vyžadují soulad se specifickými legislativními požadavky, řízením procesů a komunikací.

Lokalizace #

Přizpůsobili jsme globální systém Microsoft Business Central českému legislativnímu a bankovnímu prostředí a jeho postupům. Spojili jsme přes 20 let zkušeností s implementací ERP u českých zákazníků různých oborů a velikostí a vytvořili pro vás řadu rozšiřujících aplikací, které vám usnadní práci podle místních předpisů a zvyklostí. Nabízíme add-ony BA4 pro

 • českou fakturaci
 • zpracování EKOKOM a ASEKOL dokladů
 • české bankovní příkazy
 • výkaznictví v nekomerční sféře
 • zpracování dokladů ve formátu ISDOC

…a mnohé další. Vyberte si takové, které zrovna potřebujete. 

Nasazení #

Typická implementace podnikového informačního systému probíhá v několika vyzkoušených, maximálně efektivních krocích. Provedeme vás od definice konkrétních potřeb až po zaučení týmu a plný provoz vašeho nového ERP. Samozřejmostí je nejen následná technická podpora, ale také průběžné konzultace a další rozvoj. Naše zákazníky podporujeme během celého životního cyklu systému. Úvodní diagnostika může být zdarma. Kontaktujte nás.

Cena a licence #

Cena vašeho ERP v cloudu závisí na konkrétním řešení a vašich specifických potřebách. Rádi vám poradíme. Společně vybereme tu nejlepší možnost licencování Microsoft Dynamics 365 Business Central pro vaši firmu.

Reference

Poptávka